Instagram sync (1.1.6) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Caption
az: Başlıq

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Permalink
az: Daimi keçid
