Instagram sync (1.1.6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Permalink
jv: Tautan jejeg
