Instagram sync (1.1.6) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
