Instagram sync (1.1.6) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Caption
da: Undertekst

en: Changed
da: Ændret

en: No image
da: Intet billede
