Instagram sync (1.1.6) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος
