Instagram sync (1.1.6) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Caption
lt: Antraštė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda
