Instagram sync (1.1.6) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Refresh settings
pt: Atualizar configurações

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Authored on
pt: Criado em

en: Caption
pt: Legenda

en: Changed
pt: Alterado

en: Permalink
pt: Ligação permanente
