Instagram sync (1.1.6) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Authored on
uk: Створено

en: Caption
uk: Підпис

en: Changed
uk: Змінено

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: No image
uk: Зображення відсутнє

en: Image Preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: Access Token
uk: Токен доступу
