Instagram sync (1.1.6) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Permalink
vi: Liên kết cố định
