Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Edit
oc: Modificar

en: Path
oc: Camin

en: Host
oc: Òste

en: Port
oc: Pòrt

en: Key
oc: Clau
