Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Path
ru: Путь

en: Host
ru: Хост

en: Port
ru: Порт

en: Key
ru: Ключ

en: Secret
ru: Секрет
