Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Edit
es: Editar

en: Path
es: Ruta

en: Host
es: Servidor

en: Port
es: Puerto

en: Key
es: Clave
