Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Edit
it: Modifica

en: Path
it: Percorso

en: Port
it: Porta

en: Key
it: Chiave
