Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Port
km: ច្រក

en: Key
km: សំខាន់
