Instapage (3.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Page
af: Bladsy
