Instapage (3.0.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Page
te: పేజీ
