Instapage (3.1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Page
az: Səhifə

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: Web services
az: Veb xidmətləri
