Instapage (3.1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
