Instapage (3.1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Page
pl: Strona

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Edit page
pl: Edytuj stronę

en: Delete page
pl: Usuń stronę

en: Web services
pl: Usługi web

en: User id
pl: Id użytkownika
