Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Email
da: E-mail

en: Add page
da: Tilføj side

en: Page
da: Side

en: Add new page
da: Tilføj ny side

en: Web services
da: Web-services
