Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Page
km: ទំព័រ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
