Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ
