Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Email
th: อีเมล

en: There are no items yet.
th: ยังไม่มีรายการ
