Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Add page
uk: Додати сторінку

en: Page
uk: Сторінка

en: Edit page
uk: Редагувати сторінку

en: Add new page
uk: Додати нову сторінку

en: Delete page
uk: Видалити сторінку

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Login failed.
uk: Помилка реєстрації.
