Instapage (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
