Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
