Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Email
hi: ईमेल

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Add new page
hi: नया पेज जोड़ें

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
