Instapage (8.x-2.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо
