Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Comment
af: Kommentaar

en: Screenshot
af: Skermskoot
