Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Development
am: ልማት

en: Enabled
am: ንቁ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Screenshot
am: ቅንጭብ

en: Not writable
am: የማይጻፍበት
