Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Development
az: Develop

en: Enabled
az: Qoşulub

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Comment
az: Şərh

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Extension
az: Əlavə

en: Not writable
az: Yazıla bilən deyil
