Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Development
be: Распрацоўка

en: Enabled
be: Уключана

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Comment
be: Каментар

en: Installed
be: Усталявана

en: Screenshot
be: Здымак экрану (скрыншот)

en: Not writable
be: Не даступны для запісу
