Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Development
bg: Разработка

en: Enabled
bg: Активиран

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Comment
bg: Коментар

en: Screenshot
bg: Икона

en: Not writable
bg: Без право за запис
