Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
