Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Not writable
bo: འབྲི་མི་ནུས
