Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Enabled
ca: Habilitat

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Comment
ca: Comentari

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Extension
ca: Extensió

en: Screenshot
ca: Captura

en: Not writable
ca: No s'hi pot escriure
