Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Development
cs: Vývoj

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Comment
cs: Komentář

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Extension
cs: Přípona

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: Not writable
cs: Není zapisovatelný
