Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Enabled
da: Aktiveret

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Comment
da: Kommentar

en: Installed
da: Installeret

en: Extension
da: Udvidelse

en: Screenshot
da: Skærmbillede

en: Not writable
da: Ikke skrivbar
