Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར།

en: Not writable
dz: འབྲི་བཏུབ་མེན་བས་
