Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Comment
eo: Komento

en: Screenshot
eo: Ekrankapto

en: Not writable
eo: Ne modifebla
