Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Development
et: Arendus

en: Enabled
et: Lubatud

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Extension
et: Laiendus

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Not writable
et: Pole kirjutatav
