Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Development
fi: Kehitys

en: Enabled
fi: Käytössä

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Comment
fi: Kommentti

en: Installed
fi: Asennettu

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Screenshot
fi: Kuva

en: Not writable
fi: Ei kirjoitettavissa
