Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Enabled
is: Virkjað

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Comment
is: Viðmerking

en: Screenshot
is: Skermmynd

en: Not writable
is: Skrivivard
