Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Development
he: פיתוח

en: Enabled
he: מופעל

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Created
he: נוצר

en: Comment
he: תגובה

en: Installed
he: מותקן

en: Extension
he: הרחבה

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב
