Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Development
is: Þróun

en: Enabled
is: Virkt

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Comment
is: Ummæli

en: Screenshot
is: Skjámynd
