Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Comment
ka: კომენტარი
