Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Screenshot
km: រូបថត​អេក្រង់

en: Not writable
km: មិន​អាច​សរសេរ​បាន
