Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: Not writable
lt: Neįrašoma
