Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Development
lv: Izstrāde

en: Enabled
lv: Iespējots

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Installed
lv: Instalēts

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Screenshot
lv: Ekrānskats

en: Not writable
lv: Nav rakstāma
