Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Development
ml: വികസനം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
